Віскі BUSHMILLS

 


Порівняння товарів (0)

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Bushmills (Бушмілс) - яскравий представник ірландського віскі. Випускає його віскокурні (Old Bushmills Distillery) знаходиться в графстві Antrim (Антрім) на північному сході Ірландії. Історія цієї віскокурні дивовижна, вона починається в 1608 році, тобто більше 400 років тому! Виробництво віскі тут почалося з благословення короля Джеймса I, напій відразу ж здобув популярність всередині країни, а вже в 1612 році його почали продавати в інші країни.

В даний час віскікурня, яка виробляє віскі "Bushmills", є найстарішою в Європі і єдиною історичною в Ірландії. Більш того, вона безперебійно працювала і поставляла віскі протягом всіх чотирьох сотень років. Явище, воістину унікальне і гідне захоплення.

Bushmills прийнято вважати найстарішою винокурнею у всьому світі, яка зуміла отримати офіційну ліцензію на створення віскі. Ця подія датується 1608 роком, коли господарем виноробні був якийсь Томас Філіпс, який перебував в наближенні короля Північної Ірландії. Тож не дивно, що "Бушмілс" прийнято вважати еталоном якості для віскі, виробленого в Ірландії.