Всі категорії

 • Всі категорії
 • Абсент
 • Віскі
 • Вермут
 • Вино
 • Горілка
 • Джин
 • Коньяк
 • Лікер
 • Ром
 • Текіла

Джин

Джин - це міцний напій, який отримують в результаті перегонки настоянки з ягід ялівця. Міцність джина повинна бути не менше 37,5 об. Як не дивно, але цю настійку приготував голландський аптекар Сівіде Де Ла Бо в 1550 році. У той період така настоянка вважалася справжньою панацею, яка не дозволяє заразитися чумою. Оскільки вчений використовував своє відкриття суто в лікувальних цілях, то і купити перший джин, який називали лат. genever, можна було виключно в аптеках.

Однак досить швидко цей ялівцевий напій полюбився голландцям не тільки як ліки, крім того, принадність джина оцінили і англійці, які були їх союзниками в період Тридцятирічної війни. Таким чином, джин потрапляє до англійців, але в Британії його всі знають вже під іншим найменуванням — «Голландська доблесть». До речі, саме англійці скоротили незручне для них слово genever до gin, що звучить як — джин.

Порівняння товарів (0)
Джин Beefeater London dry gin 0,375л

Джин Beefeater London dry gin 0,375л

rating

276 грн.

Джин Beefeater London dry gin 0,375 л..

Джин Beefeater London dry gin 0,5л

Джин Beefeater London dry gin 0,5л

rating

315 грн.

Джин Beefeater London dry gin 0,5 л..

Джин Beefeater London dry gin 0,7л

Джин Beefeater London dry gin 0,7л

rating

494 грн.

Джин Beefeater London dry gin 0,7 л..

Джин Bombay Sapphire London dry gin 0,75л

Джин Bombay Sapphire London dry gin 0,75л

rating

758 грн.

Джин Bombay Sapphire London dry gin 0,75 л..

Джин Bombay Sapphire London dry gin 1л

Джин Bombay Sapphire London dry gin 1л

rating

1003 грн.

Джин Bombay Sapphire London dry gin 1 л..

Джин Finsbury London dry gin 1л

Джин Finsbury London dry gin 1л

rating

533 грн.

Джин Finsbury London dry gin 1 л..

Джин Finsbury Platinum London dry gin 1л

Джин Finsbury Platinum London dry gin 1л

rating

544 грн.

Джин Finsbury Platinum London dry gin 1 л..

Джин Gordon`s London dry gin 0,375л

Джин Gordon`s London dry gin 0,375л

rating

300 грн.

Джин Gordon`s London dry gin 0,375 л..

Джин Gordon`s London dry gin 0,7л

Джин Gordon`s London dry gin 0,7л

rating

470 грн.

Джин Gordon`s London dry gin 0,7 л..

Показано з 1 по 9 із 20 (3 сторінок)

Можна сказати, що джин - це молодший брат горілки. З'явившись на два століття пізніше, цей продукт перегонки пшеничного спирту і ялівцю відразу знайшов своїх шанувальників серед жителів Нідерландів, а пізніше і серед англійців. У нас ви маєте можливість купити джин за найнижчою ціною, при тому замовити джин ви можете і в Києві і в любе місто України! Ціна джина в нашому інтернет магазині елітного алкоголю приємно здивує вас!

На сьогоднішній день ви знайдете мало людей, які не були б знайомі з таким по справжньому елітним напоєм - джином. Цей продукт перенесе Вас в область мрій і дозволить вам відчути всю гаму насолод. Джин відноситься до категорії найпоширеніших і найпопулярніших напоїв. Джин прийнято пити залпом, адже його обпалює і міцний смак витримають не всі. Цей напій прийнято закушувати, але не запивати, адже запит джин обпікає ще сильніше. Кращою закускою для цього напою прийнято вважати рибу, різного роду копченості, різні фрукти (виноград, абрикоси, яблука, банани та інші). Рекомендуємо охолодити джин перед вживанням. Спосіб вживання джина це ціла релігія. Напій потрібно подавати в низьких чарках з товстим дном, ця колоритна посуд надає процесу вживання напою якийсь сакраментальне, особливості. Джин дуже важко пити як самостійний напій, з огляду на це він часто використовується як компонент коктейлю. Приготуванням коктейлів можете зайнятися і ви, для цього рекомендуємо можете ознайомитися з основними правилами цієї справи.

Під час створення коктейлів, використовуйте виключно якісний джин, добре відому і раніше перевірену марку. Що б уникнути помутніння використовуйте лід з дистильованої або негазованої столової води, а часточка лимона повинна бути свіжорозрізаною для повноцінної ароматичної картини. Джин це напій легенда, його постійно використовують як реквізит на зйомках прекрасних фільмів, це перший засіб від стресу і депресії. Головне, у нас ви зможете купити оригінальний джин за низькою ціною. Наш інтернет магазин працює заради вашого задоволення і комфорту.